Перевести страницу

Новости

Подписаться на RSS

Популярные теги Все теги

Цирк приглашает в гости детей ГО "АММА"

  На этих выходных приглашаем наши семьи в Харьковский государственный цирк, где с начала ноября стартовала новая фееричная международная программа «АФРИКА!!!» В которой принимают участие артисты из далёкой Эфиопии.


  Африканские артисты от природы обладают неимоверной гибкостью, ловкостью, силой и искусством владения своим телом. Они с удовольствием продемонстрируют свой талант на манеже нашего цирка.


  В программе Вы увидите акробатов на жердях– участников международных фестивалей, эквелибриста на катушках, который будет держать зрителя  в напряжении своими уникальными трюками, акробатов с номером «Прыжки через обручи», бесстрашного воздушного гимнаста на ремнях, виртуозов опасных трюков в номере «Икарийские игры». Колесо Сира в женском исполнении, жонглера, отбивающего мячи об пол.


  С собой артисты привезли ярких представителей африканской фауны.


  На манеже вы увидите умных и ловких обезьян и, конечно, символ Эфиопии, гордого и независимого  короля саванны – Льва.


  Такого праздника на его арене еще не было! Вы не уйдете без своей порции разнообразнейших эмоций. Смотрите цирковое шоу, вдыхайте запах детства и наслаждайтесь от души!

Великолепное шоу! Спешите увидеть!


  Желающие посетить представление могут записаться   по тел. 093-31-31-271; 098-416-69-20; 778-28-02 у  Натальи Владимировны

Знайомство з повітряними професіями

 Харківський міський центр зайнятості організував екскурсію до Міжнародного аеропорту "Харків" для громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА» з метою допомогти старшокласникам визначитися з професією, ознайомитися з галуззю за допомогою профорієнтаційних екскурсій.


 Учасники екскурсії мали можливість ознайомитися з повною процедурою проходження реєстрації, митного та паспортного контролю під час посадки на літак. Також екскурсанти побачили, як літак підіймається у повітря зі злітної смуги, яка становить 2 кілометри. Це викликало бурю позитивних емоцій та на згадку незабутні фото з літаком у повітрі. Крім того, була можливість спостерігати за роботою диспетчерської служби аеропорту і власне самого ангару з літаками та гвинтокрилами.


  Висловлюємо подяку співробітникам аеропорту за цікаве відкриття завіси щоденної роботи підприємства.


  Дякуємо нашим друзям - Харківському міському центру зайнятості за організацію такої цікавої і вартісної екскурсії. Діти дізнались багато пізнавального.


  Ми, батьки, дуже вдячні за подаровані можливості, опіку і всебічний розвиток наших дітей.

Запрошуємо наші сім'ї до участі в форумі "Мудрый родитель-счасливый ребенок!"

  1 грудня 2019 року з 10:00 до 17:00 відбудеться родинний захід "Мудрый родитель-счасливый ребенок!"


   Запрошуємо наші сім'ї до участі в дев'ятому масштабному форумі, на якому нас чекають: відповіді на хвилюючі батьків питання - від народження до підліткового віку дитини, а також 30 важливих для батьків тем: здоров'я дитини, корисне харчування, догляд за шкірою, заробіток в декреті, як зберегти гармонію і любов в сім'ї, соціальні мережі і діти, і ще багато всього цікавого і корисного.


  Абсолютно БЕЗКОШТОВНО для дітей - анімаційний зал; розвиваючі та навчальні ігри та методики, майстер-класи для дітей, конкурси, подарунки, сувеніри та багато іншого.

 

  Пам'ятайте, тільки у мудрих батьків щасливі діти!


  Всіх, хто хотів би взяти участь в творчих МК і організації дозвілля для дітей, просимо зв'язатися з Наталією Володимирівною за телефонами 778 -28- 02; 098-416-69-20

Запрошуємо сім'ї взяти участь в організації майстер-класів в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу «СВІТ ТАЛАНТІВ»

   16-17 листопада 2019 р запрошуємо наші сім'ї взяти участь в організації творчого дозвілля і майстер-класів в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу «СВІТ ТАЛАНТІВ» в м.Харкові!


  Це фестиваль мистецтва, творчості і TV, на якому талановиті колективи нашого міста, а також солісти, дуети, аматорські колективи представлять свої творчі номери в різноманітних жанрах хореографії, вокалу, циркового мистецтва, декоративно-прикладної творчості.


   Асоціація багатодітних сімей «АММА» виступає надійним партнером фестивалю і представить ряд творчих майстер-класів, а також подарунки і сюрпризи для дітей.Запрошуємо наші родини взяти участь в заході і підготувати цікаві майстер-класи.


  На всі запитання відповість Наталія Володимирівна за телефонами 778 -28- 02; 098-416-69-20

Вже скоро свято-ярмарок "Буду мамою"

  Очікування малюка- це найрадісніший період у житті кожної родини! Також це один з найважливіших і емоційно сповнених періодів в житті майбутньої матусі. Щоб відповісти на питання, які хвилюють майбутніх мам в нашому місті планується  свято-ярмарок "Буду мамою" в Бейт Дан.


   На цьому заході молоді мами зможуть отримати якомога більше корисної інформації, познайомитися з цікавими людьми і дізнаються про те, які заходи проводяться  в нашому улюбленому місті для того, щоб наші діти росли ЗДОРОВИМИ, розумними, вмілими, ЩАСЛИВИМИ!


   Наша ГО "АММА" є партнером в організації свята-ярмарку та готує творчу локацію з цікавими майстер-класами.


  Запрошуємо наші родини до участі в проведенні МК, а також пропонуємо майбутнім батькам відвідати дивовижний захід!


  Всіх, хто хотів би взяти участь в організації майстер-класів, а також відвідати свято, просимо зателефонувати Наталії Володимирівні за телефонами 778 -28- 02; 098-416-69-20

15 листопада майстер-клас з виготовлення традиційних німецьких святкових ліхтариків Laternenumzug

   Кожна країна світу цікава по-своєму! Кожна славиться своїми традиціями і звичаями! А, пізнаючи різні цікавинки світу, ми збагачуємо свій внутрішній світ!


  Запрошуємо на захоплюючий майстер-клас з виготовлення традиційних німецьких святкових ліхтариків від майстра Христини з «MultiKultiUA» вже цієї п’ятниці 15 листопада!!!


  Похмурого осіннього вечора не дуже хочеться виходити з дому… Проте якщо ви, не злякавшись негоди, підете 11 листопада, в день святого Мартіна (Martinstag), на пізню прогулянку, то побачите чарівне видовище - свято ліхтариків Laternenumzug (Martinsumzug).

  Темними вулицями, немов течуть світяться струмочки - це поспішають до місця зустрічі діти із запаленими саморобними ліхтариками. Яких тільки ліхтариків тут немає! Циліндри, кулі, куби, гарбузи, будиночки, фантастичні голови, птиці, риби, тварини...


  Встигніть на захоплюючу презентацію з майстер-класом з виготовлення ліхтарів! Заняття частково буде проходити німецькою мовою. Формується дві групи: перша група о 16:00, друга група о 17:30.


  З собою необхідно мати необхідні матеріали: чорний картон А4, пергаментний папір, клей ПВА, пензлик, скріпки, свічка- таблетка, канцелярський ніж, дощечка.


 Охочих відвідати МК, просимо зв'язатися з Наталією Володимирівною за телефонами 778-28-02; 098-416-69-20

Благодійна допомога за потребою

  Для родин ГО "АММА"! надається можливість отримати благодійну допомогу від наших добродіїв.


  Можна підібрати взуття 33-38р. для дівчат, а також зимовий верхній одяг для дітей 3-4 років.


  Ми сердечно дякуємо чудовій великій родині Руслана та Людмили за таку важливу і потрібну допомогу для наших багатодітних родин!


Для того, щоб визначитися з наявністю конкретно за потребами окремої родини, необхідно попередеьо зателефонувати до Наталії Володимирівни.т 098-416-69-20

Благодарим компанию AHMAD TEА за вкусный ароматный чай!

  Организация "Ассоциация многодетных семей "Амма" искренне благодарит нашего друга и партнера торговую марку AHMAD TEА за чудесные подарки для наших семей!


  Что может быть прекраснее, чем в холодные осенние дни собираться всей семьей и пить душистый чай? AHMAD TEА дарит такую возможность каждому!


  Новый необычный вкус чая понравился всем - и детям, и родителям, и самому старшему поколению.


  Благодарим за подарок и надеемся на дальнейшую плодотворную дружбу!

Запрошуємо наші сім’ї в організацію за подарунками від "AHMAD TEA"

   «Якщо вам холодно, чай вас зігріє, якщо вам жарко – чай освіжить, якщо засмучені – втішить, якщо збентежені – заспокоїть.»

                                                                    (Вільям Гладстон)


  Приємний подарунок для всіх  родин нашої ГО "АММА" від компанії «Ахмад» - смачний і ароматний чай!


  Що може бути приємнішим від родинного чаювання спокійними осінніми вечорами?


  Запрошуємо наші сім’ї в п’ятницю, 8 листопада з 16:00-18:00 год і в суботу з 13:00-15:30 год для отримання гостинця для всієї родини.

Запрошуємо на тестування косметики!!!

  Запрошуємо на тестування косметики!!!


 В п’ятницю, 8 листопада, запрошуємо на «жіночі посиденьки» до офісу ГО АММА.


  Представник компанії Mary Kay  підготувала для нас багато цікавого і корисного.


  На нас чекає  тестування косметики для всіх типів шкіри, догляд за руками а також приємне спілкування та обговорення суто жіночих тем.


  О 16.30 чекаємо наших дівчат- підлітків, які зможуть отримати поради щодо правильного догляду за шкірою та дізнаються як не зіпсувати себе агресивною косметикою...


  О 17.15 запрошуємо наших красунь - матусь, для яких запланована своя програма краси і чарівності...


  Бажаючих присвятити цей осінній вечір собі, коханій і неповторній, просимо зателефонувати  за т. ‎‎‎‎‎778 -28- 02; ‎‎‎‎‎098-416-69-20 до Наталії Володимирівни.