Сім'ї Асоціації "АММА" привітали захисників України у Харківському військовому шпиталі

 

 До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня казацтва та Дня захисників України багатодітні сім'ї Ассоціації "АММА" готувалися заздалегіть: готували листівки, подарунки, малюнки, вчили вірші та пісні, плели обереги та патріотичні символи, готували консервацію, смаколики, солодощі, пекли пироги та кекси та багато іншого. Усі заготовлені подарунки  матусі й діточки передали зі щирими вітаннями та побажаннями пораненим захисникам у Харківському шпиталі. Море позитивних емоцій викликали вони у хлопців. Для них таке спілкування є цілющим, допомагає швидше одужати та піднімає дух.


 Дякуємо нашим родинам за підтримку, співчуття, бажання дарувати добро та тепло сердець тим, хто тримає мир в наших домівках, а також за виховання у діточок любові до рідної країни, вдячності захисникам та бажання їм допомагати. Дякуємо молодій дівчині Сніжані за лагідний голос та зворушливий спів, який доторкунувся до кожного серця, а також нашим друзям з компанії "Тет" та "Ахмад ті Лондон", кондитерської фабрики "Солодкий світ", родини Касилових та волонтеру Володимиру за постійну підтримку та подарунки хлопцям.  


          

Зі святами, дорогі наші захисники! Щиросердно дякуємо вам за вашу відданість, сміливість, любов до рідної країни! Нехай скоріше мир, спокій та добробут запанують в Україні! Нехай матусі, жінки та діточки дочекаються вас живими та здоровими! Ми любимо вас і цінуємо! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці захистить вас! Зі святами!


ФОТОАЛЬБОМ