Перевести страницу

Новости

Відкриття інформаційно-просвітніх центрів за проектом "Кроки просвіти на шляху до порзуміння".


 25 травня у місті Красноград Харківської області на базі Красноградського коледжу КЗ "ХГПА" ХОР відбулося урочисте відкриття обладнаного сучасною технікою центру надання допомоги ВПО та представникам приймаючої громади. Гостинна зустріч, безліч яскравих та амбітних планів, завзята команда волонтерів, готових надавати підтримку тим, хто її потребує...


 Ми бажаєм процвітання цьому центру, гарних ідей та їх впроваждення на благо людей. Та поспішаємо повідомити важливу новину про те, что сьогодні відбулось відкриття ще одного з 4-х центрів інформаційних послуг, який знаходиться на базі громадської організації "АММА".


 В офіційній церемонії взяли участь представники німецької федеральної компанії GIZ, представники органів місцевого самоврядування, активісти та волонтери ГО «АММА». Це значна подія для нашої організації та всіх сімей, які долучаються до її діяльності.


 Під час заходу активісти та волонтери АММА презентували сучасні послуги Інформаційно-ресурсного центру, його можливості для розвитку громади Харківщини, зокрема пропозиції для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих груп населення.


 Також організатори підвели підсумки реалізації проекту «Кроки просвіти на шляху до порозуміння», що було реалізовано ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА» протягом січня-березня 2017 року в партнерстві з Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та її структурними підрозділами за підтримки Уряду Німеччини та німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).


 Ми вдячні всім учасникам та організаторам заходу, особлива вдячність за надану вагому, необхідну та своєчасну підтримку Уряду Німеччини та Федеральній компанії GIZ та запрошуємо всіх бажаючих до нашого дружного колективу.ФОТОАЛЬБОМ

Нет комментариев

Добавить комментарий