Перевести страницу

Новости

Подорож дітей до Чугуєва на батьківщину Рєпіна

Кожна людина, коли народжується, починає пізнавати світ навколо. Дорослішає і починає ототожнювати себе з місцем свого народження та зростання, закохується в рідну домівку, місто, країну. У дитинстві через пізнавальні мандри закладається пошуковий інтерес, повага та любов до рідного краю. Так і сьогодні, діточки з багатодітних сімей та сімей захисників ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА» завдяки Департаменту міжнародного співробітництва та міському туристичному інформаційному центру відвідали дружнє та гостинне місто Чугуїв, яке з любов’ю називають Рєпінським містом.Подорож комфортабельним автобусом з самого серця Харкова та знайомство дітей з історією рідного міста, ознайомлення з життєвим шляхом та творчим спадком видатного живописця Харківщини Іллі Юхимовича Рєпіна, відвідування майстерні та музею-садиби І.Ю.Рєпіна, прогулянка чудовим парком, з якого відкривається неймовірний краєвид, викликали море позитивних емоцій у дітей.
Але це було тільки частиною мандрів Рєпінськими місцями. Екскурсія до краєзнавчого музею, інтерактивне заняття з археології, дослідження властивостей каміння, глини, знайомство з побутом перших людей на території Слобожанщини, можливість потримати в руках справжні артефакти, котрі колись археологи дістали з-під землі та участь екскурсантів у майстер-класі з петриківського розпису були неймовірними.

Ми щиро вдячні за турботу, чудові емоції та організацію подорожі Світлані Рязановій та "Міському туристичному інформаційному центру", неперевершеному екскурсоводу Наталії Вікторівні Літвіненко, організатору музейних занять Ганні Юрченко.Сподіваємося на подальшу співпрацю та спільне відкриття багатьох цікавих сторінок рідної Харківщини.

Нет комментариев

Добавить комментарий