Перевести страницу

Новости

Запрошуємо на концерт «Шлях до Бродвею»


Запрошуємо на чудовий концерт  «Шлях до Бродвею»!

«Шлях до Бродвею» - культурний, соціальний, освітній і просвітницький проект Посольства США в Україні спільно з Company E (США). Проект проводитиметься до 25-річчя дипломатичних відносин України та США з 29 листопаду до 15 грудня в Дніпрі, Краматорську та Харкові.

Проект продовжує місію культурної дипломатії: репрезентацію США світу через традиційні для країни музичні напрямки - соул, кантрі, джаз і, звичайно ж, бродвейський мюзикл.

Ця програма працює по всьому світу - американські артисти дають безкоштовні концерти, проводять навчання, знайомлять людей в різних країнах з американською культурою. Одним з її найважливіших напрямків є мистецтво Бродвею - місця створення кращих в світі мюзиклів.

Репетиції для вокалістів проводитиме Амікейла Гастон - співачка та викладач вокалу, яка виявила себе у величезній кількості музичних жанрів - від джазу та бродвейського мюзиклу до індійських духовних пісень.

Хореографічні майстер-класи та кастинги на участь у фінальній виставі проекту, яка відбудеться в Харкові 14 та 15 грудня в ХНАТОБі в супроводі великого симфонічного оркестру театру, проводитимуть майстри сучасного танцю Дайана Амальфітано, Філіп Бараойдан та Эббі Литхарт. Вокальні майстер-класи та кастинги проводитиме Амікаела Гастон.

Запис на участь за телефоном 093-31-31-271

Нет комментариев

Добавить комментарий