Перевести страницу

Новости

ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ ПОРА ВІДПОЧИНКУ – І ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ


Готовність сучасної молоді до свідомого вибору професії перш за все пов'язана з рівнем сформованості інтересів, нахилів та здібностей, ознайомленням з різноманітним світом професій та станом ринку праці. Для формування такої готовності необхідно крок за кроком прокладати шлях учнівської молоді до майбутньої професії. І канікули цьому не перепона, а навпаки, можливість вільно від шкільних уроків поринути у світ професій.
І сьогодні  учні старших класів ГО "Асоціація багатодітних сімей "АММА" на початку весняних канікул поринули у світ свідомого вибору професій з досвідченим фахівцем від Харківського міського центру зайнятості Анною Володимирівною.

В ході консультаційної бесіди діти усвідомили, що при виборі професії необхідно спиратися не лише на власний життєвий досвід, а ще й орієнтуватися в ситуації на ринку праці, бути обізнаним щодо розвитку економіки країни і власного регіону зокрема. Важливо, щоб через кілька років дитина, отримавши професію, не залишилася на вулиці чи стала на облік як безробітна. Саме тому наша плідна співпраця з Харківським міським центром зайнятості дозволяє з дітям з малого віку закладати основи майбутньої успішної трудопої адаптації до соціуму. 

Нет комментариев

Добавить комментарий