Перевести страницу

Новости

Запрошуємо на квест "Намалюй життя"

Шановні сім'ї, зверніть увагу та знайдіть можливість долучитися до корисної справи!

Вперше в Харкові відбувається масова акція «Намалюй життя», яка об’єднала небайдужі громадські організації та благодійні фонди, що переймаються проблемою епідемії наркоманії. З акції, що відбулася 28 квітня в Індустріальному районі, в якій ГО "АММА" прийняла активну участь, розпочався громадський Рух за життя без наркотиків в місті Харкові.


Наступний район, який перейняв естафету за здоровий спосіб життя, став Київський район, у якому 05 травня о 17:00 пройде масовий квест «Намалюй життя».

У заході приймуть участь команди волонтерів, мешканців та гостей району, представників комунальних служб, які будуть змагатись у форматі квесту і зафарбують інтернет адреси реклами наркотиків в межах мікрорайонів Північна Салтівка 2, 3, 3, 4.


В кінці акції буде передана естафета до мешканців інших районів Харкова і кожен бажаючий зможе в подальшому приєднатися до Руху. 

Харків захопила епідемія наркоманії серед підлітків та молоді, все частіше до швидкої допомоги потрапляють школярі та студенти через передозування спайсами.

Практично в кожному дворі міста на домах, гаражах та інших будівлях зустрічається реклама наркотиків у вигляді інтернет адрес. Дуже часто така реклама трапляється на шляху до шкіл та навчальних закладів. Кожен старшокласник знає про наркотики і має знайомих, які вживають солі, закладки, картелі марки тощо.

Сучасні наркотики викликають швидке звикання після першого вживання, хвороба прогресує, призводить до летальних наслідків. Вже після декількох місяців вживання людина стає фактично інвалідом, здатним існувати лише за рахунок суспільства.


За даними департаменту з протидії наркозлочинності Харківського обласного главку Нацполіціі стверджують, що наркотики до міста проникають з Донбасу і з Криму, де такий нелегальний бізнес процвітає вже давно. До Харкова психотропні препарати потрапляють великими партіями і різноманіття синтетичних наркотиків дуже велике.Дата: 5 травня о 17:00
Чекаємо Вас на майданчику біля Поліклініки №10
(вул.Метробудівників, 17, орієнтир пам’ятник героям Чорнобиля)


Нет комментариев

Добавить комментарий