Перевести страницу

Новости

ГО "АММА" візьме участь у Kharkiv Mini Maker Faire


Друзі, втретє в Харкові відбудеться Mini Maker Faire!

І ми раді, що наша команда юних мейкерів гуртка "Програмування та електроніки", під керівництвом Рудя Олексія, візме участь у крутій подіі для міста, де зберуться найкращі науковці, митці, дослідники, винахідники, IT-спеціалісти, експериментатори творять в нашому місті. Ми захоплені минулою подією та атмосферою заходу, де були гостями, і вирішили на цей раз поділитися своїми вміннями та наробками. Ми готуємо для всіх учасників сюрприз - можливість стати учасниками перегонів на конструйованих дітьми машинках прямо з вашого смартфону.

Цього року організатори здивують всіх новими секціями, еко-зоною та лекційною частиною. Також під час ярмарку ви побачите справжні перегони на квадрокоптерах та зможете взяти участь і як вболівальник, і як гонщик.

Щоб зрозуміти, чого ж очікувати від цього річного ярмарку, подивіться звіт з минулого року (http://kharkiv.makerfaire.com/2017/11/12/mmf2017-report/). 

Чекаємо на вас 26 травня з 11:00 до 18:00 в арт-заводі «Механіка» (вул. Плеханівська 126М), що став вже традиційною затишною локацією для руху мейкерів.

Нет комментариев

Добавить комментарий