Перевести страницу

Новости

Соляна кімната "BREATH STUDIO" запрошує сім'ї на галотерапію

27 та 28 жовтня (у найближчі суботу та неділю) Соляна кімната в Харкові, "BREATH STUDIO" запрошує сім'ї ГО "АММА" відвідати сеанси цілющою галотерапії.

Студія здоров'я Breathe studio обладнана новітніми приладами для створення необхідного мікроклімату. Використання іонізуючого гало генератора, дозволяє відтворити природний мікроклімат соляної печери. Масив солі в кімнаті досягає 12 тонн. Сіль зібрана з трьох найбільш унікальних в світі шахт Солотвино, солідарний і гімалайська сіль. Кожна, сама по собі насичена унікальними лікувальними мінералами і хімічними елементами.

1 сеанс в цій кімнаті дорівнює 2 повноцінним днях на морському узбережжі.

Унікальна гало-кімната є природно відтвореним середовищем для лікування і профілактики багатьох захворювань, таких як ларингіти, фарингіти, аденоїди, дерматити, хронічний і алергічний риніти, ГРВІ, бронхіальна астма і це ще не повний список можливостей даної кімнати. Для малюків в соляній кімнаті є купа іграшок...

Тому Ваша малеча не сумуватиме, а з задоволенням сприйме таке лікування. "BREATH STUDIO" знаходиться за адресою: Харків, вул. Героїв праці, 9 ТРЦ ДАФИ 2-й поверх біля кас АЙСХОЛА.

З питань запису дзвонити по тел. 093-31-31-271, 778 -28- 02; 098-416-69-20 Наталії Володимирівні.

Нет комментариев

Добавить комментарий