Запрошуємо на ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО

0З вересня 2018 до серпня 2019 року Україна спільно з партнерами з франкомовних країн здійснять кілька сотень проектів та заходів, присвячених французькій мові, які відбудуться по всій країні і представлятимуть такі різноманітні галузі, як культура, освіта, спорт та економіка. Ці заходи набуватимуть найрізноманітніших форм: фестивалі, вистави, семінари, форуми, концерти, кіно, конференції, конкурси та безліч інших заходів.

І,звичайно, подібні події не проходять мимо Харкова та членів організації АММА.

Тому, 3 листопада ,в суботу о 14.00 нас запрошують на ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО в кінотеатр Боммер. Саме тут буде представлено декілька короткометражних фільмів тривалістю 5-7хв на французькій мові, з українськими субтитрами. Це чудова нагода для школярів,які вивчають французьку в школі, почути мову в оригіналі , "підтягнути" або вдосконалити свою іноземну.

Рік французької мови в Україні - це рік, спрямований на популяризацію французької як мови, що має практичне значення та користь, мови майбутнього, мови, яка є запорукою демократичного та економічного розвитку.

Рік, щоб показати активну діяльність українців, пов’язану з французькою, та познайомити з тими, хто творить завтрашній світ французькою мовою. Адже говорити французькою – це мати доступ до галузі культури, щоб бути в змозі розвиватись там, де французька мова збирає заслужені лаври, розвиватися у професійній сфері в Україні та у франкофонному просторі, у міжнародній торгівлі, у дипломатії та міжнародних відносинах.

Перед нами, як бачимо, відкриваються великі можливості... Нам варто лише скористатися ....

Щоб зарезервувати місце в кінотеатрі, просимо попередньо записатись по тел. 093-31-31-271, ‎778 -28- 02; ‎098-416-69-20 у Наталії Володимирівни.