Перевести страницу

Новости

9 січня запрошує Макдональдс!

9 січня о 10.45 Макдональдс на Бекетова гостинно запрошує дітей нашої організації «АММА» на святковий обід.


Навряд чи знайдеться людина в цивілізованому світі, яка не знає Макдональдс. Макдональдс – це одна з найбільших у світі мереж ресторанів швидкого харчування. По всьому світу мережа Макдональдс робить в день 6 мільйонів гамбургерів, а це 75 штук в секунду! Макдональдс – найбільший у світі дистриб’ютор іграшок. А все завдяки дитячим наборам Хеппі Міл. Щорічно вони продають 1,5 мільярда іграшок.

Символ Макдональдса буква «М» впізнанна в світі великою кількістю людей. Більш того, клоуна Рональда Макдональда впізнають 96 відсотків дітей у всьому світі!

Склад їжі в Макдональдсі дуже специфічний. Про це знають всі! Нам, дорослим, зрозуміло,що не можна назвати подібне меню корисним, проте хоча б один раз спробувати- варто! Це смачно і цікаво, особливо дітям! Це той заклад, який діти завжди згадують з приємністю і хочуть повернутися сюди ще…


А в продовження смачного дня, перенесемося всі разом в культурну стихію… до Обласного організаційно-методичного центру мистецтв (вул Пушкінська,62).

Саме тут 9 січня о 12.00 відбудеться Різдвяний театралізований концерт-Вертеп за участю Зачепилівської дитячої музичної школи.

На концерті всі бажаючі матимуть змогу не лише насолодитися традиційними українськими колядками та щедрівками і поринути у святкову Різдвяну атмосферу, але й дізнатися як святкували Різдво та інші новорічні свята на Харківщині, поспілкуватися з носієм нематеріальних культурних традицій Світланою Чулей.


По закінченню концерту можна відвідати виставку авторських ляльок «Казкова феєрія», де буде представлено близько 120 робіт, виготовлених різними майстринями Харківської області у різних мистецьких техніках.


Для бажаючих отримати насолоду і для тіла, і для душі, надаємо телефон для попереднього запису т. 093-31-31-271, ‎‎‎‎‎778 -28- 02; ‎‎‎‎‎098-416-69-20 Наталія Володимирівна.

Нет комментариев

Добавить комментарий