Перевести страницу

Новости

Нет наркотикам!

  Сьогодні однією із глобальних суспільних проблем в Україні є наркотизація молоді. На сучасному етапі розвитку нашого суспільства спостерігається відсутність будь-яких правил моралі, дотримання норм культури, ідеології. Склалась така ситуація, що можна все, в тому числі і наркотики.
  Проблемою наркоманії держава займається формально, в засобах масової інформації все частіше пропагується тема легалізації деяких наркотичних речовин. Усе це призводить до того, що наркоманія молодшає. Все більше підлітків пробують наркотики ще в школі. Від вживання більш легких наркотиків підлітки переходять до важчих.
  Також становлять високий відсоток ті, хто спробував наркотики серед студентів перших курсів. Причому багато таких осіб саме серед молоді, які приїжджають навчатись у наше місто. Вони сприймають наркотики як прояв міського життя, так звана данина моді.
  Наркобізнес – одна з найприбутковіших категорій світового бізнесу. Україна потрапила в сферу дії міжнародного наркобізнесу, і це впливає на динаміку наркотизації суспільства
   За останні роки майже вдвічі зросла кількість осіб, які перебувають на обліку в медичних закладах із діагнозом наркоманія. Найбільш ризикова і чисельна вікова група – молоді люди 15–30 років, їх серед наркоманів 95 %.
   Тому наша ГО «АММА» не може залишатися осторонь проблеми пропаганди і доступності наркотиків. Адже чужих дітей не буває! Тому ми виходимо на вулиці рідного міста ,беручи до рук фарбу, щоб замальовувати наркоадреси і в такий спосіб оголосити війну розповсюдженню смертоносної залежності. Батьки разом з підліткати обходять квартал за кварталом. Це гарне свідоцтво для оточуючих. Часто до нас долучаються абсолютно сторонні люди, таким чином, роблячи свій маленький внесок у боротьбу проти розповсюдження наркотиків.
  Для подолання такого небезпечного явища, як наркоманія, необхідно вживати комплексні профілактичні заходи, беручи до уваги медичні, соціальні, психологічні та правові аспекти. Ми щиро віримо, що подібні профілактичні заходи, які проводять члени ГО «АММА» будуть утримувати молодь від спокуси вживання наркотиків.

Нет комментариев

Добавить комментарий