Перевести страницу

Новости

Чужих детей не бывает!

  «Все, що ти не віддав іншому, ти втратив!»- Цей крилатий вислів реалізовується в стінах,(і поза її межами) нашої ГО «АММА».


  Під час літній канікул нас з постійною періодичністю відвідують бажані гості - дітки із Психоневрологічного санаторію №1. Ми, в свою чергу стараємося поділитися своєю любов’ю ! Адже для них екскурсії до нашої ГО» АММА»-справжнє свято! Тому наші матусі- волонтери, залишають всі свої справи і прагнуть прикрасити дозвілля цих діток!
Вони з радістю граються, займаються, танцюють, майструють з дітлахами! Також відбувається проведення творчих майстер класів для дітей санаторію, де вони розвивають уяву, творчі здібності і вдосконалюють свої вміння.


  Вони щиро радіють усім розвагам! Ми разом огортаємо цих дітей теплом і лагідністю! Поспішаємо творити добро!- це так органічно для нашої ГО «АММА» Адже, ділячись своїми талантами, робимо світ кращим, цим самим збагачуємо не тільки світогляд дітей, а й себе самого! 


  На цьому тижні, 12 липня, також очікуємо на приїзд особливих діток. Запрошуємо усіх небайдужих, хто може и хоче приділити увагу цим дітям. Необхідно зустріти малечу, провести з ними час, пограти, організувати цікаве дозвілля. Не можна залишатися осторонь цих дітей, бо вони дуже потребують уваги та людського тепла! 


Приїзд запланований на 12 липня, 11 годину. Готових взяти на себе цю відповідальну функцію, просимо зателефонувати до Наталії Володимирівни (098) 416 - 69-20

Нет комментариев

Добавить комментарий