Як "АММА" відвідувала дітей у психоневрологічному санаторії


Відвідування дітей, які перебувають у психоневрологічному санаторії, є доброю традицією ГО "Асоціація багатодітних сімей "АММА" вже протягом багатьох років.


Після кількамісячної перерви, пов’язаної з карантином, в партнерстві з БФ "Островок добра" наші волонтери мали нагоду провести 3 творчих майстер-класи з дітками. Ми довго обирали, чого саме навчити, і наш вибір дуже вдало зупинився на майстер-класах із виготовлення свічок із вощини, плетіння ляльки-мотанки з ниток та найулюбленішої справи малечі - слайму.


Робота кипіла в кожній групі. Найменші діточки старалися завзято крутити ляльок під керівництвом наших багатодітних матусь Ганни Козлової та Наталії Концевої. І ця справа видалась для дітей цікавою.


Середні діти мали нагоду дізнатися секрети та самостійно зробити найкрутіші слайми під керівництвом досвідченого слаймера нашої "Мастерская АММА" Ангеліни Ібрагім та її асистентки Аміри Ель Фар.


Ну, а хлопці вчилися робити своїми руками серйозні речі - свічки з натуральної вощини. Цих допитливих та уважних учнів навчала Президент організації, Юлія Ібрагім, разом з Анастасією Висоцькою.


Ми впевнені, що живе спілкування разом з отриманими навичками та знаннями будуть дітям корисними в їх подальшому дорослому житті. І час від часу вони будуть згадувати, що в їх житті були люди, які ділилися душевним теплом та знаннями, прагнули запалити в них вогник пізнання, любові й довіри до оточуючого світу.


Велика вдячність всім, хто творить добро та дарує дітям світло разом з нами! Запрошуємо долучатися до підтримки дітей, які особливо цього потребують, і вкладати волонтерські, матеріальні ресурси в те, щоб діти могли отримати найцінніше - знання, уміння та корисні навички, які збагатять їх майбутнє.


Бо сьогодні ми - майбутнє дітей, а скоро вони подорослішають і стануть нашим майбутнім. Тому дуже хочеться, щоб якомога більше з них виросло достойними людьми!