Як святкували День іменинника в стінах Історичного музею


Сьогодні в стінах Історичного музею родини ГО АММА відсвяткували День іменинника січня.


Діти з великим задоволенням слухали цікаву розповідь- "Історію виникнення шоколаду", приймали участь у пізнавально- розважальній вікторині. (Дякуємо Олені Петрівні за змістовну і захоплюючу "подорож").


Також побували на екскурсії "Історія кондитерської справи в  м. Харків". Ми на власні очі могли побачити з чого все починалося.


Нам відкрилося багато цікавих фактів про улюблений шоколад. Наприклад, що за допомогою шоколаду лікують хвороби( біль- гіркий шоколад 70-85%, застуда, горло, кашель- допоможе  какао-масло)...  


Ще дізналися, що історично у нас є свій шоколадний король Джордж Борман, за рецептурою якого, ймовірно і сьогодні працює Кондитерська фабрика "Бісквіт Шоколад".


На святковий почастунок іменинників чекав шоколадний фонтан з фруктами. Кожен власноруч мав змогу занурити улюблений шматочок у теплий бельгійський шоколад і приготувати власноруч свій унікальний десерт.


За доброю традицією іменинники обмінялися між собою символічними подаруночками і отримали подарунки від партнерів ГО АММА.