Перевести страницу

Новости

12 лютого о 18:30 театр Пушкіна запрошує на виставу «Наше містечко»

  12 лютого о 18:30 театр Пушкіна запрошує родини нашої ГО «АММА» на виставу «Наше містечко».


  Класик американської драматургії Торнтон Уайлдер і його п'єса «Наше містечко», за яку він вдруге став лауреатом Пулітцерівської премії, в російськомовному просторі не дуже відомі. Можливо, не випадково, але, однозначно, даремно. У цьому тексті, в його героях і сюжеті - є те, чого нам всім сьогодні дуже не вистачає для щастя.


  Як часто ми помічаємо, що живі? Іноді ми чуємо історії про людей, які побувавши на волосину від смерті, дивом уникнувши аварії або вилікувавшись від страшної хвороби - раптом усвідомлюють радість бути живим! «Теж мені, месія», - іронічно посміхнувшись, ми продовжуємо свій біг по лінії життя. Звичка будувати плани і відкладати життя на потім - так живе більшість. Закінчити інститут, вийти заміж, купити новий гаджет, поїхати до моря - і ось тоді! Але досягнувши однієї мети, ми тут же ставимо собі іншу, схожу. І навіть морем, сонцем і природою нам ніколи насолоджуватися, адже наступна мета вже така близька, потрібно встигнути досягти, добігти!


  Але є інші люди. Їх небагато, але вони є. Вони радіють миттєвостям. Вони щасливі лише від того, що прокинулися. Їх життя легке. Такими хочеться стати. І ви можете! Потрібно лише трішки зменшити швидкість, прислухатися до себе і уважно поглянути на близьких. Чи відчуваєте? Це і є життя...


Кількість квитків обмежена. Встигніть записатись, зателефонувавши Наталії Володимирівні за тел.‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎778 -28- 02; ‎‎‎‎‎098-416-69-20.

Нет комментариев

Добавить комментарий