Перевести страницу

Новости

Участь представників ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА» у тренінгу "Комплексний підхід у розбудові громади вільної від насильства"

  З 5 по 8 лютого 2020 року делеговані представники ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА» стали учасниками тренінгу "Комплексний підхід у розбудові громади вільної від насильства", який був організований громадською організацією «Рада жінок Донеччини» і проходив у м.Маріуполі за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення.


  Під час навчання було піднято і обговорено теми, які поколіннями замовчувалися, про що говорити було соромно. Учасники розвіювали міфи «б’є- значить любить», «сама винна», «всі так живуть», слухали доповіді і лекції освідчених і практикуючих психологів, сімейних консультантів, соціальних працівників, отримали багато цінної інформації та інструментів протидії домашньому насиллю. Під час роботи в малих групах всі учасники мали змогу дослідити і розібрати реальні ситуації і обмінятися досвідом з колегами. Також детально ознайомились із Законодавством України з питань запобігання та протидії насильству, яке дуже ретельно висвітлив юрист, сімейний радник Волині - Віктор Вальчук. Дізналися про роль громадських організацій, роль нашої ГО «АММА» в запобіганні та протидії насильству в родині. Адже ми працюємо з найвразливішими - це багатодітні матусі, татусі, діти; родини, які постраждали внаслідок війни на Сході нашої країни та інші, хто до нас звертається.


  Ми - проти насильства! Ми - за мирні, щасливі подружжя, які в любові та у взаєморозумінні без криків і «кулаків» виховують своїх дітей - майбутнє і надію нашої України.


  Ми - не будемо мовчати, коли на наших очах відбуватиметься насильство. Ми прийдемо на допомогу всім, хто її потребує, поділимося потрібною інформацією і допоможемо разом РОЗІРВАТИ КОЛО НАСИЛЬСТВА!


Якщо, читаючи подану інформацію у Вас виникли запитання чи потреби, можна телефонувати до нашої громадської організації за номером‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎068-065-76-86 Юлія Сергіївна.

Нет комментариев

Добавить комментарий