Перевести страницу

Новости

11 жовтня Концерт камерної музики МАСО «Слобожанський»

  У п'ятницю, 11 жовтня, о 19.00год музиканти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» зіграють Концерт камерної музики. Родини нашої ГО «АММА» запрошені на цей концерт.


  Камерна музика - дуети, квартети, септету, секстети, октети, нонет, тріо ... На відміну від симфонічної музики, камерну грають невеликі колективи музикантів, при цьому кожна партія виконується одним інструментом або голосом. За старих часів камерна музика звучала в невеликих залах, а при дворах монархів навіть існували посади камер-музикантів.

 

  Часи змінилися, а камерна музика продовжує жити і користуватися популярністю. Адже вона з вражаючою точністю може передавати почуття і емоції. Вона лірична і надзвичайно емоційна. Образи камерної музики припускають невимушену, легку атмосферу, так як слухачі і виконавці знаходяться недалеко один від одного. А камерна обстановка дає можливість музикантам краще відчувати настрій публіки, грати для конкретних людей і спілкуватися з ними через музичне мистецтво.

 

  На концерті камерної музики, на сцені Будинку Алчевських виступлять кращі музиканти МАСО «Слобожанський» - першого і єдиного в Україні професійного молодіжного симфонічного оркестру, багато хто з них лауреати міжнародних конкурсів. В їх чудовому виконанні прозвучать визнані шедеври камерної музики.

Теплим осіннім вечором, напередодні вихідних запрошуємо завітати на камерний концерт кращих молодих музикантів Харкова. Пориньте в затишну і душевну атмосферу справжнього камерного вечора, на якому музика розповість Вам про найдобріші і світлі людські почуття....


  Попередній запис здійснюється у Наталії Володимирівни за тел. 778-28-02, 098-416-69-20

Нет комментариев

Добавить комментарий