"Знай свої трудові права!"

«ЗНАЙ СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА»

Саме під таким гаслом пройшли весняні тренінги та онлайн- конференції для української молоді.

Сьогодні, молоді люди, саме через низьку правову обізнаність та брак досвіду часто стають жертвами недобропорядних роботодавців, справжніх шахраїв, та злочинців – торгівців людьми. Особливо зараз, коли вся країна перебуває в економічній кризі, спричиненій пандемією COVID-19, трудові права молоді все частіше порушуються. Тому виникла потреба у роз’ясненні та захисті трудових прав саме молоді.  

Саме в Ассоциация многодетных семей "АММА"   було проведено низку корисних зустрічей із молоддю, де були  запропоновані алгоритми вирішення проблеми та надані зручні інструменти для захисту своїх прав.

Тренінги були проведені кандидатом педагогічних наук, доцентом, президентом ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА», громадською радницею спілки «АГРУ» Юлією Сергіївною Ібрагім.

Завдяки таким заходам  підвищилась  обізнаність молоді та старших школярів із трудовим законодавством України. У зрозумілий та доступний, для них спосіб, були проведені цікаві чотиригодинні тренінгі.

Ми підвищили  рівень розуміння нового правового законодавства України серед учнівської та студентської молоді.  

Сформували у учнівської та студентської молоді свідоме відношення до працевлаштування в рамках чинного законодавства України. Зменшили ризикі потрапляння за межі правового поля в рамках трудового законодавства молоді, яка буде працевлаштуватись. Серед  учнівської та студентської молоді

проведено конкурс  та отримано  12 відеороликів.

 Участь Асоциації багатодітних сімей АММА у конкурсі відеороликів, також позитивно вплинуло на громаду, адже

молодь при створенні обговоренні відео так чи інакше опрацьовувала інформацію з трудового законодавства та поширювала її серед своїх однолітків та членів родин.  


Ми пишаємося результатами конкурсу відеоробіт серед молоді нашої організації!


І місце посіли

 Прошкін Олександр, Кудінова Маргарита, Кудінов Герман

«Асоціація багатодітних сімей «АММА» м. Харків https://youtu.be/i2YWMdDqHns

Вітаємо з перемогою у конкурсі!